HANNA instruments
BL932700-0 Minikontrolér ORP s analogovým výstupom, 12V DC
Kód: BL932700-0
434,20 € (353,01 € bez DPH)

| Rozsah | ±1000 mV |
| Rozlíšenie | 1 mV |
| Presnosť | ±5 mV |
| Kalibrácia | manuálna |
| Napájanie | 12V DC |
| Dávkovanie | dávkovacie relé: max 2 A, 250 Vac, 30 Vdc; výber dávkovania: redukcia alebo oxidácia: otvorený kontakt a zavretý kontakt |
| Setpoint | nastaviteľný od 0 do 1000 mV |
| Komunikácia | výstup: 4-20 mA, presnosť ±0,20 mA |
| Rozmery | 79 x 49 x 95 mm |
| Hmotnosť | 300 g |
| Rozsah dodávky | montážne príslušenstvo, návod |


