HI147-00 Digitálny teplomer na chladničku
Teplomer pre monitorovanie teploty v chladničke (inkubátore) s jednoducho čitateľným displejom a s rozsahom od -50 °C do 150 °C. Jednoduchá inštalácia vďaka magnetickému uchyteniu a prevádzke na batériu.

Teplomer pre monitorovanie teploty v chladničke (inkubátore) s jednoducho čitateľným displejom a s rozsahom od -50 °C do 150 °C. Jednoduchá inštalácia vďaka magnetickému uchyteniu a prevádzke na batériu.
| Rozsah | -50,0 až +150,0 °C |
| Rozlíšenie | 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,3 °C (-20 až +90 °C) / ±0,6 °C mimo |
| Materiál | nerezová oceľ |
| Napájanie | 1 x 1,5 V AAA batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH do 95 % |
| Čidlo | 40 x ∅ 5 mm, 1 m kábel |
| Rozmery | 93 x 39 x 31 mm |
| Hmotnosť | 60 g |
| Obsah balenia | teplomer, batéria a návod |




