HANNA instruments
HI181-2 Magnetické mini miešadlo s držiakom elektród
Na výber z farieb: HI181-2 čiernaHI181A-2 žltáHI181C-2 ľadovo modráHI181E-2 zelenáHI181F-2 modráHI181I-2 slonovinováHI181J-2 uhoľná čierna HI181K-2 oranžováHI181L-2 levanduľováHI181M-2 machovo zelenáHI181W-2 biela V objednávke do poznámky …
Kód: HI181-2
Zľava -10%

Na výber z farieb:
HI181-2 čierna
HI181A-2 žltá
HI181C-2 ľadovo modrá
HI181E-2 zelená
HI181F-2 modrá
HI181I-2 slonovinová
HI181J-2 uhoľná čierna
HI181K-2 oranžová
HI181L-2 levanduľová
HI181M-2 machovo zelená
HI181W-2 biela
V objednávke do poznámky uveďte Vami zvolené farebné prevedenie.
| Max. kapacita miešania | 1 liter |
| Rýchlosť miešania | min. 100 rpm; max. 1000 rpm |
| Materiál | ABS plast |
| Napájanie | 220 / 240 V AC |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 95 % |
| Rozmery | ∅ 137 mm x 51 mm |
| Hmotnosť | 640 g |
| Rozsah dodávky | miešadlo a 10 x magnetická miešacia tyčinka |
HI731319 Magnetické miešacie tyčinky, 10 ks
96,39 € / 107,10 €











