HANNA instruments
HI190M-2 Magnetické miešadlo s ABS krytom, 220 V
Kód: HI190M-2
Zľava -10%

| Max. kapacita miešania | 1 liter |
| Rýchlosť miešania | min. 100 rpm; max. 1000 rpm |
| Materiál | ABS plast |
| Napájanie | 220 V |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 95 % |
| Rozmery | 120 mm x 120 mm x 45 mm |
| Hmotnosť | 610 g |
| Rozsah dodávky | miešadlo, miešacia tyčinka a návod |
HI731319 Magnetické miešacie tyčinky, 10 ks
96,39 € / 107,10 €




