HANNA instruments
HI200M-2 Magnetické miešadlo s krytom z nerezovej oceli, 220 V
Kód: HI200M-2
Zľava -10%

| Max. kapacita miešania | 1 liter |
| Rýchlosť miešania | max. 1000 rpm; min. 100 rpm |
| Materiál | AISI 316 nerezová oceľ |
| Napájanie | 220 V |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 95 % |
| Rozmery | 120 mm x 120 mm x 45 mm |
| Hmotnosť | 710 g |
| Rozsah dodávky | miešačka, miešacia tyčinka a návod |
HI731319 Magnetické miešacie tyčinky, 10 ks
96,39 € / 107,10 €




