HANNA instruments
HI6221-02 Profesionálny stolný merač pH a ORP s dotykovým displejom
Kód: HI6221-02
1 217,70 € (990,00 € bez DPH)

| Rozsah | pH: -2,00 až 20,00; ORP: ±2000 mV; T: -20,0 až 120,0 °C |
| Rozlíšenie | pH: 0,1/ 0,01/ 0,001; ORP: 1 / 0,1 mV; T: 0,1 °C |
| Presnosť | pH: ±0,1 / ±0,01 / ±0,002; ORP: ±0,2 mV; T: ±0,2 °C |
| Kalibrácia | pH: 5-bodová (8 definovaných kalibračných hodnôt 1,68 / 3,00 / 4,01 / 6,86 / 7,01 / 9,18 / 10,01 / 12,45 a 5 uložiteľných) s Calibration Check™ kontrolou smernice 80 až 110 % |
| Prostredie | 0 až 50 °C, 95 % relatívnej vlhkosti, nekondenzujúce |
| Komunikácia | USB-A, USB-C, Wi-Fi a ethernet a RS232 |
| Sondy | pH: HI1131B sklenená elektróda s BNC konektorom a 1 m káblom (v cene prístroja); T: HI7662-T teplotné čidlo z nerezovej ocele, 1 m kábel (v cene prístroja) |
| Teplotná kompenzácia | automatická, poloautomatická alebo manuálna |
| Rozmery | 205 x 160x 77 mm |
| Hmotnosť | 1200 g |
| Rozsah dodávky | Prístroj, sieťový adaptér 24 VDC, držiak elektród HI764060, pH elektróda HI1131B s náhradným elektrolytom, teplotné čidlo HI7662-T, sada sáčkových kalibračných roztokov a údržbového roztoku, kapilárna pipeta, kábel USB-C na USB-A, návod, certifikát kvality prístroja |

