HI7014 PoolLine Checker HC Kolorimeter na voľný chlór
Checker®HC na stanovenie voľného chlóru z rady produktov Pool Line. Navrhnutý ako presnejšia alternatíva k chemickým testovacím sadám. Jednoduché meranie. Poskytuje rýchle, presné výsledky. Zobrazí výsledok v mg/l.

Checker®HC na stanovenie voľného chlóru z rady produktov Pool Line. Navrhnutý ako presnejšia alternatíva k chemickým testovacím sadám. Jednoduché meranie. Poskytuje rýchle, presné výsledky. Zobrazí výsledok v mg/l.
| Rozsah | 0,00 až 2,50 mg/l Cl2 (ppm) |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l Cl2 (ppm) |
| Presnosť | ±0,03 mg/l Cl2 (ppm); ±3 % meranej hodnoty |
| Metóda | s DPD, adaptácia USEPA metódy 330.5. |
| Napájanie | 1 x 1,5 V AAA |
| Optický systém | LED, 470 nm/kremíková fotodióda |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 95 % RH nekondenzujúce |
| Rozmery | 81,5 x 61 x 37,5 mm |
| Hmotnosť | 64 g |
| Rozsah dodávky | checker na voľný chlór, 2 testovacie kyvety s viečkom, 6 ks reagencií, 1 x 1,5 V AAA batéria a návod. |




