HANNA instruments
HI709 Checker®HC Kolorimeter na mangán, vysoký rozsah
Kód: HI709
Zľava -10%

| Rozsah | 0,0 až 20,0 ppm |
| Rozlíšenie | 0,1 ppm |
| Presnosť | ±0,2 ppm; ±5 % z výsledku |
| Metóda | s perjodátom |
| Napájanie | 1 x 1,5 V AAA |
| Optický systém | LED, 525 nm/kremíková fotodióda |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 95 % RH nekondenzujúce |
| Rozmery | 81,5 x 61 x 37,5 mm |
| Hmotnosť | 64 g |
| Rozsah dodávky | Checker, 2 testovacie kyvety s viečkom, štartovacia sada reagencií so 6 testami, batéria a návod |
HI709-11 Sada na kontrolu kalibrácie pre HI709
25,47 € / 28,30 €
HI709-25 Reagencie na mangán, vysoký rozsah, 25 testov
19,98 € / 22,20 €
HI731321 Sklenená kyveta pre CHECKER kolorimetre, 1 ks
8,64 € / 9,60 €





