HANNA instruments
HI735 Checker HC Kolorimeter na celkovú tvrdosť vody, nízky rozsah
Kód: HI735
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 350 ppm (mg/l) CaCO3 |
| Rozlíšenie | 1 ppm (mg/l) |
| Presnosť | ±6 ppm ±6 % z výsledku merania pri 25 °C |
| Metóda | Kolorimetrická metóda podľa EPA |
| Napájanie | 1 x 1,5 V AAA |
| Optický systém | LED 470 nm/kremíková fotodióda |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 95 %, nekondenzujúce |
| Rozmery | 86,0 x 61,0 x 37,5 mm |
| Hmotnosť | 64 g |
| Rozsah dodávky | checker, 2 kyvety s viečkom, sada reagencií (na 12 testov), striekačka so špičkou, 1 batéria 1,5 V AAA a návod. |
HI731321 Sklenená kyveta pre CHECKER kolorimetre, 1 ks
8,64 € / 9,60 €
HI735-11 Sada na kontrolu kalibrácie pre HI735
42,12 € / 46,80 €
HI735-25 Reagencie na celkovú tvrdosť vody, nízky rozsah, 25 testov
36,54 € / 40,60 €





