HANNA instruments
HI767 Checker®HC Kolorimeter na dusitany v morskej vode, nízky rozsah
Kód: HI767
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 999 ug/l (ppb) |
| Rozlíšenie | 1 ug/l (ppb) |
| Presnosť | ±10 ug/l (ppb); ±4 % z výsledku |
| Metóda | Kolorimetrická metóda |
| Napájanie | 1 x 1,5 V AAA batéria |
| Optický systém | LED, 470 nm |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 95 %, nekondenzujúce |
| Rozmery | 86,0 x 61,0 x 37,5 mm |
| Hmotnosť | 64 g |
| Rozsah dodávky | checker, 2 kyvety s viečkom, sada reagencií (na 6 testov), batéria a návod. |
HI731321 Sklenená kyveta pre CHECKER kolorimetre, 1 ks
8,64 € / 9,60 €
HI767-11 Sada na kontrolu kalibrácie pre HI767
18,90 € / 21,00 €






