HANNA instruments
HI772 Checker®HC Kolorimeter na alkalitu v morskej vode
Kód: HI772
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 20,0 dKH |
| Rozlíšenie | 0,1 dKH |
| Presnosť | ±0,3 dKH; ±5 % meranej hodnoty |
| Metóda | Kolorimetrická metóda |
| Napájanie | 1 x 1,5 V AAA |
| Optický systém | LED 610 nm / kremíková fotodióda |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 95 %, nekondenzujúce |
| Rozmery | 86,0 x 61,0 x 37,5 mm |
| Hmotnosť | 64 g |
| Rozsah dodávky | Checker, 2 skúmavky s viečkom, sada reagencií (25 testov), striekačka so špičkou, 1 batéria 1,5 V AAA a návod. |
HI731321 Sklenená kyveta pre CHECKER kolorimetre, 1 ks
8,64 € / 9,60 €
HI772-11 Sada na kontrolu kalibrácie pre HI772
39,87 € / 44,30 €
HI772-26 Reagencie na alkalitu morskej vody, 25 testov
14,40 € / 16,00 €





