HANNA instruments
HI780 Checker®HC Kolorimeter na pH v morskej vode
Kód: HI780
Zľava -10%

| Rozsah | 6,3 až 8,6 pH |
| Rozlíšenie | 0,1 |
| Presnosť | ±0,2 |
| Metóda | kolorimetrická adaptácia metódy Phenol Red |
| Napájanie | 1 x 1,5 V AAA alkalická batéria |
| Optický systém | LED, 525 nm/kremíková fotodióda |
| Prostredie | 0 až 50 °C; RH max 95 % (nie je vodotesný), nekondenzujúci |
| Rozmery | 86,0 x 61,0 x 37,5 mm |
| Hmotnosť | 64 g |
| Rozsah dodávky | checker, 2 testovacie skúmavky s viečkom, sada reagencií, batéria a návod. |
HI731321 Sklenená kyveta pre CHECKER kolorimetre, 1 ks
8,64 € / 9,60 €
HI780-11 Sada na kontrolu kalibrácie pre HI780
21,06 € / 23,40 €
HI780-25 Reagencie na pH v morskej vode, 100 testov
23,31 € / 25,90 €




