HI8733 Multirozsahový prenosný merač vodivosti, kufríková sada
Multirozsahový merač vodivosti disponujúci 4-elektródovou sondou HI76302W, umožňujúci meranie v širokom rozsahu. Tento model je vhodný pre meranie ako v prevádzke, tak v teréne.

Multirozsahový merač vodivosti disponujúci 4-elektródovou sondou HI76302W, umožňujúci meranie v širokom rozsahu. Tento model je vhodný pre meranie ako v prevádzke, tak v teréne.
| Rozsah | 0,0 až 199,9 µS/cm; 0 až 1999 µS/cm; 0,00 až 19,99 mS/cm; 0,0 až 199,9 mS/cm |
| Rozlíšenie | 0,1 µS/cm; 1 µS/cm; 0,01 mS/cm; 0,1 mS/cm |
| Presnosť | ±1 % rozsahu |
| Kalibrácia | 1-bodová, manuálna |
| Napájanie | 9 V batéria pre asi 100 hodín prevádzky |
| Prostredie | 0 až 50 °C; RH max 100 % |
| Sondy | HI76302W 4-elektródová potenciometrická sonda so zabudovaným teplotným čidlom, DIN konektor, 1 m kábel |
| Teplotná kompenzácia | automatická, 0 až 50 °C, ß=2 %/°C |
| Rozmery | 145 x 80 x 36 mm |
| Hmotnosť | 230 g |
