HANNA instruments
HI9142 Merač rozpusteného kyslíka, 4 m kábel
Kód: HI9142
Zľava -10%

| Rozsah | 0,0 až 19,9 mg/l (ppm); Teplota: 0,0 až 50,0 °C |
| Rozlíšenie | 0,1 mg/l (ppm); Teplota: 0,1 °C |
| Presnosť | ±1,5 % rozsahu; Teplota: ±0,2 °C |
| Kalibrácia | Manuálna, jedno alebo dvojbodová na 0 % (HI7040 roztok) a na 100 % (na vzduchu) |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AAA batérie, 1000 hodín prevádzky (bez podsvietenia displeja) |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 95 % nekondenzujúcej vlhkosti |
| Sonda | HI76407/4 kombinovaná sonda na rozpustený kyslík a teplotu, DIN konektor, 4 m kábel |
| Teplotná kompenzácia | automatická, v celom rozsahu merania teploty |
| Rozmery | 185 x 72 x 36 mm |
| Hmotnosť | 300 g |
| Rozsah dodávky | Merač, nakalibrovaná sonda HI76407/4, 2 náhradné membrány, roztok elektrolytu, manuál. |




