HANNA instruments
HI96841 Digitálny refraktometer na cukor v pivovarníctve
Digitálny refraktometer pro presné a jednoduché stanovení cukru v sladine a mladine v stupňoch °Plato. Na meranie stačí iba 100 µL vzorky. Nie je vhodný na meranie hotového piva!
Kód: HI96841
340,80 € (277,07 € bez DPH)

Digitálny refraktometer pro presné a jednoduché stanovení cukru v sladine a mladine v stupňoch °Plato. Na meranie stačí iba 100 µL vzorky. Nie je vhodný na meranie hotového piva!
| Rozsah | 0 až 30 °Plato; 0 až 80 °C |
| Rozlíšenie | 0,1 °Plato; 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,2 °Plato; ±0,3 °C |
| Napájanie | 9 V batéria |
| Prostredie | IP65 |
| Teplotná kompenzácia | automatická od 10 do 40 °C |
| Rozmery | 192 x 102 x 67 mm |
| Hmotnosť | 420 g |
| Rozsah dodávky | Refraktometer, batéria a návod |




