HANNA instruments
HI97702 Fotometer na meď, vysoký rozsah
Kód: HI97702
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 5,00 mg/l (ppm) |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l (ppm) |
| Presnosť | ±0,02 mg/l ±4 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | s bicinchoninátom |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH nekondenzujúce |
| Rozmery | 142 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál a certifikát kvality |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93702-01 Reagencie na meď, vysoký rozsah, 100 testov
59,85 € / 66,50 €
HI97702-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97702
223,65 € / 248,50 €







