HANNA instruments
HI97705 Fotometer na kremík, nízky rozsah
Kód: HI97705
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 2,00 mg/l (ppm) |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l (ppm) |
| Presnosť | ±0,03 mg/l ±3 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | s heteropoly blue |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93705-01 Reagencie na kremík, 100 testov
75,33 € / 83,70 €
HI97705-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97705
223,65 € / 248,50 €







