HANNA instruments
HI97707 Fotometer na dusitany, nízky rozsah
Kód: HI97707
Zľava -10%

| Rozsah | 0,0 až 600 µg/l |
| Rozlíšenie | 1 µg/l |
| Presnosť | ±20 µg/l alebo 4 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | EPA, metóda diazotácie |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93707-01 Reagencie na dusitany, nízky rozsah, 100 testov
53,19 € / 59,10 €
HI97707-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97707
223,65 € / 248,50 €







