HANNA instruments
HI97708 Fotometer na dusitany, vysoký rozsah
Kód: HI97708
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 150 mg/l |
| Rozlíšenie | 1 mg/l |
| Presnosť | ±4 mg/l alebo 4 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | so síranom železnatým |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93708-01 Reagencie na dusitany, vysoký rozsah, 100 testov
57,60 € / 64,00 €
HI97708-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97708
223,65 € / 248,50 €







