HANNA instruments
HI97709 Fotometer na mangán, vysoký rozsah
Kód: HI97709
Zľava -10%

| Rozsah | 0,0 až 20,0 mg/l |
| Rozlíšenie | 0,1 mg/l |
| Presnosť | ±0,2 mg/l ±3% z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | s perjodátom |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100% relatívnej vlhkosti |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93709-01 Reagencie na mangán, vysoký rozsah, 100 testov
72,00 € / 80,00 €
HI97709-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97709
223,65 € / 248,50 €







