HANNA instruments
HI97710C Fotometer na pH, voľný a celkový chlór, kufríková sada
Kód: HI97710C
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 5,00 mg/l Cl2; 6,5 až 8,5 pH |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l Cl2; 0,1 pH |
| Presnosť | ±3 % alebo ±0,03 mg/l Cl2, ±0,1 pH |
| Metóda | Cl2: DPD metóda, prášky, kvapky; pH: fenolová červeň |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | IP 67, 0 až 50 °C, 0 až 100 % RH nekondenzujúce |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, CalCheck kyvety, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, nožnice, čistiaca handrička, batérie, návod a prepravný kufrík |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93701-01 Práškové reagencie na voľný chlór, 100 testov
36,54 € / 40,60 €
HI93711-01 Práškové reagencie na celkový chlór, 100 testov
36,54 € / 40,60 €
HI93701-F Tekuté reagencie na voľný chlór, 300 testov
41,04 € / 45,60 €
HI93701-T Tekuté reagencie na celkový chlór, 300 testov
63,18 € / 70,20 €








