HANNA instruments
HI97711 Fotometer na voľný a celkový chlór
Kód: HI97711
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 5,00 mg/l Cl2 |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l Cl2 |
| Presnosť | ±0,03 mg/l Cl2, 3 % z výsledku |
| Metóda | DPD, prášky, kvapky |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | IP 67, 0 až 50 °C, 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, dve vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93701-01 Práškové reagencie na voľný chlór, 100 testov
36,54 € / 40,60 €
HI93711-01 Práškové reagencie na celkový chlór, 100 testov
36,54 € / 40,60 €
HI93701-F Tekuté reagencie na voľný chlór, 300 testov
41,04 € / 45,60 €
HI93701-T Tekuté reagencie na celkový chlór, 300 testov
63,18 € / 70,20 €
HI97701-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97701
223,65 € / 248,50 €









