HANNA instruments
HI97715 Fotometer na amoniak, stredný rozsah
Kód: HI97715
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 10,00 mg/l (ppm) (ako NH3-N) |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l |
| Presnosť | ±0,05 mg/l alebo ±5 % z výsledku |
| Metóda | Nessler |
| Napájanie | 3 x 1,5 V batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 0 až 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, certifikát kvality a inštrukčný manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93715-01 Reagencie na amoniak, stredný rozsah, 100 testov
75,33 € / 83,70 €
HI97715-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97715
223,65 € / 248,50 €







