HANNA instruments
HI97716 Fotometer na bróm
Kód: HI97716
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 10,00 mg/l (ppm) (ako Br2) |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l |
| Presnosť | ±0,08 mg/l alebo ±3 % z výsledku |
| Metóda | Adaptácia SM pre EWW, 20. edícia; DPD |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 0 až 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, certifikát kvality a inštrukčný manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93716-01 Reagencie na bróm, 100 testov
36,54 € / 40,60 €
HI97716-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97716
223,65 € / 248,50 €





