HANNA instruments
HI97718C Fotometer na jód, kufríková sada
Kód: HI97718C
Zľava -10%

| Rozsah | 0,0 až 12,5 mg/l (ppm) (ako I2) |
| Rozlíšenie | 0,1 mg/l |
| Presnosť | ±0,1 mg/l alebo ±5 % z výsledku |
| Metóda | adaptácia SM pre EWW, 18. edícia; DPD |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 0 až 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, CalCheck kyvety, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, nožnice, čistiaca handrička, batérie, certifikát kvality, návod na použitie a prepravný kufrík |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93718-01 Reagencie na jód, 100 testov
36,54 € / 40,60 €



