HANNA instruments
HI97719C Fotometer na horčíkovú tvrdosť, kufríková sada
Kód: HI97719C
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 2,00 mg/l |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l |
| Presnosť | ±0,11 mg/l (ppm) ±5 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | EDTA |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, CalCheck kyvety, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, nožnice, čistiaca handrička, batérie, certifikát kvality, návod na použitie a prepravný kufrík |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93719-01 Reagencie na horčíkovú tvrdosť, 100 testov
72,00 € / 80,00 €



