HANNA instruments
HI97720 Fotometer na vápnikovú tvrdosť
Kód: HI97720
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 2,70 mg/l |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l |
| Presnosť | ±0,11 mg/l (ppm) ±5 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | Calmagite |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Optický systém | diódové svetlo, 525 nm |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93720-01 Reagencie na vápnikovú tvrdosť, 100 testov
72,00 € / 80,00 €
HI97720-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97720
223,65 € / 248,50 €





