HANNA instruments
HI97721 Fotometer na železo, vysoký rozsah
Kód: HI97721
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 5,00 mg/l |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l |
| Presnosť | ±0,04 mg/l 2 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | s fenantrolínom |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93721-01 Reagencie na železo, vysoký rozsah, 100 testov
35,46 € / 39,40 €
HI97721-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97721
223,65 € / 248,50 €






