HANNA instruments
HI97723 Fotometer na chróm VI, vysoký rozsah
Kód: HI97723
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 1000 µg/l |
| Rozlíšenie | 1 µg/l |
| Presnosť | ±5 µg/l ±4 % z výsledku pri 25 °C |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93723-01 Reagencie na chróm VI, vysoký rozsah, 100 testov
41,04 € / 45,60 €
HI97723-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97723
223,65 € / 248,50 €






