HANNA instruments
HI97726C Fotometer na nikel, vysoký rozsah, kufríková sada
Kód: HI97726C
731,90 € (575,00 € bez DPH)

| Rozsah | 0,00 až 7,00 g/l |
| Rozlíšenie | 0,01 g/l |
| Presnosť | ±0,07 g/l ±4 % pri 25 °C |
| Metóda | fotometrická |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, CalCheck kyvety, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, nožnice, čistiaca handrička, batérie, certifikát kvality, návod na použitie a prepravný kufrík |




