HANNA instruments
HI97727 Fotometer na farbu vody
Kód: HI97727
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 500 PCU |
| Rozlíšenie | 10 PCU |
| Presnosť | ±10 PCU ±5 % z výsledku |
| Metóda | kolorimetrická |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI97727-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97727
223,65 € / 248,50 €



