HANNA instruments
HI97728 Fotometer na dusičnany (dusičnanový dusík)
Fotometer nie je vhodný na meranie morskej vody.
Kód: HI97728
Zľava -10%

Fotometer nie je vhodný na meranie morskej vody.
| Rozsah | 0,0 až 30,0 mg/l (NO3-N) |
| Rozlíšenie | 0,1 mg/l |
| Presnosť | ±0,5 mg/l ±10% z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | redukcia kadmiom |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100% relatívnej vlhkosti |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93728-01 Reagencie na dusičnany, 100 testov
101,88 € / 113,20 €
HI97728-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97728
223,65 € / 248,50 €






