HANNA instruments
HI97733 Fotometer na amoniak, vysoký rozsah
Kód: HI97733
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 100 mg/l NH3+ |
| Rozlíšenie | 0,1 mg/l |
| Presnosť | ±0,5 mg/l alebo 5 % |
| Metóda | Nesslerova |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93733-01 Reagencie na amoniak, vysoký rozsah, 100 testov
108,54 € / 120,60 €
HI97733-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97733
223,65 € / 248,50 €







