HANNA instruments
HI97735 Fotometer na celkovú tvrdosť, 3 rozsahy
Kód: HI97735
Zľava -10%

| Rozsah | LR-nízky: 0 až 250 mg/l; MR-stredný: 200 až 500 mg/l; HR-vysoký: 400 až 750 mg/l |
| Rozlíšenie | 1,0 mg/l od 1 do 100 mg/l; 5,0 mg/l od 100 do 750 mg/l |
| Presnosť | LR ±5mg/l ±4 % z výsledku pri 25 °C; MR ±7 mg/l ±3 % z výsledku pri 25 °C; HR ±10 mg/l ±2 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | EPA |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93735-0 Sada reagencií na celkovú tvrdosť, 3 rozsahy, 3 x 100 testov
170,55 € / 189,50 €
HI93735-00 Reagencie na celkovú tvrdosť, nízky rozsah, 100 testov
63,18 € / 70,20 €
HI93735-01 Reagencie na celkovú tvrdosť, stredný rozsah, 100 testov
63,18 € / 70,20 €
HI93735-02 Reagencie na celkovú tvrdosť, vysoký rozsah, 100 testov
63,18 € / 70,20 €
HI97735-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97735
223,65 € / 248,50 €








