HANNA instruments
HI97736 Fotometer na celkovú tvrdosť a pH
Kód: HI97736
450,20 € (354,00 € bez DPH)

| Rozsah | celková tvrdosť: 0,00 až 4,70 mg/l (ppm); pH: 6,5 až 8,5 pH |
| Rozlíšenie | celková tvrdosť: 0,01 mg/l (ppm); pH: 0,1 pH |
| Presnosť | celková tvrdosť: ±0,11 mg/l ±5 % z výsledku; pH: ±0,1 pH |
| Metóda | celková tvrdosť: kolorimetrická metóda; pH: fenolová červeň |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, certifikát kvality prístroja a inštrukčný manuál |





