HANNA instruments
HI97740 Fotometer na nikel, nízky rozsah
Kód: HI97740
Zľava -10%

| Rozsah | 0,000 až 1,000 mg/l (ako Ni) |
| Rozlíšenie | 0,001 mg/l |
| Presnosť | ±0,010 mg/l alebo ±7 % z výsledku |
| Metóda | PAN |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 0 až 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, certifikát kvality a inštrukčný manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93740-01 Reagencie na nikel, nízky rozsah, 50 testov
259,11 € / 287,90 €
HI97740-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97740
223,65 € / 248,50 €




