HANNA instruments
HI97742 Fotometer na železo a mangán, nízke rozsahy
Kód: HI97742
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 1,60 mg/l Fe; 0 až 300 µg/l Mn |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l Fe; 1 µg/l Mn |
| Presnosť | ±0,01 mg/l alebo 8 % Fe; ±2 µg/l alebo 3 % Mn |
| Metóda | Fe: TPTZ; Mn: PAN |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93746-01 Reagencie na železo, nízky rozsah, 50 testov
77,49 € / 86,10 €
HI93748-01 Reagencie na mangán, nízky rozsah, 50 testov
170,55 € / 189,50 €
HI97748-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97748
223,65 € / 248,50 €
HI97742-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97742
223,65 € / 248,50 €





