HANNA instruments
HI97746 Fotometer na železo, nízky rozsah
Kód: HI97746
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 1,60 mg/l |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l |
| Presnosť | ±0,01 mg/l 8 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | TPTZ |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93746-01 Reagencie na železo, nízky rozsah, 50 testov
77,49 € / 86,10 €
HI97746-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97746
223,65 € / 248,50 €






