HANNA instruments
HI97748 Fotometer na mangán, nízky rozsah
Kód: HI97748
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 300 µg/l |
| Rozlíšenie | 1 µg/l |
| Presnosť | ±10 µg/l ±3 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | PAN |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % relatívnej vlhkosti |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93748-01 Reagencie na mangán, nízky rozsah, 50 testov
170,55 € / 189,50 €
HI97748-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97748
223,65 € / 248,50 €






