HANNA instruments
HI97749 Fotometer na chróm VI, nízky rozsah
Kód: HI97749
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 300 µg/l |
| Rozlíšenie | 1 µg/l |
| Presnosť | ±1 µg/l ±4 % výsledku pri 25 °C |
| Metóda | s difenylkarbazidom |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI93749-01 Reagencie na chróm VI, nízky rozsah, 100 testov
81,99 € / 91,10 €
HI97749-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97749
223,65 € / 248,50 €







