HANNA instruments
HI97769 Fotometer na aniónaktívne tenzidy (surfaktanty)
Kód: HI97769
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 3,50 mg/l (ako SDBS) |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l |
| Presnosť | ±0,04 mg/l (ppm) ±3 % z výsledku pri 25 °C |
| Metóda | methylénová modrá |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI97769-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97769
223,65 € / 248,50 €



