HANNA instruments
HI97770 Fotometer na kremík, vysoký rozsah
Kód: HI97770
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 200 mg/l (ppm) (ako SiO2) |
| Rozlíšenie | 1 mg/l |
| Presnosť | ±1 mg/l alebo ±5 % z výsledku |
| Metóda | USEPA |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 0 až 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, certifikát kvality a inštrukčný manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI97770-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97770
223,65 € / 248,50 €
HI96770-01 Reagencie na kremík, vysoký rozsah, 100 testov
223,65 € / 248,50 €







