HANNA instruments
HI97779 Fotometer na oxid chloričitý (chlórdioxid), Rapid
Kód: HI97779
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 2,00 mg/l |
| Rozlíšenie | 0,01 mg/l |
| Presnosť | ±0,10 mg/l ±5 % rozsahu |
| Metóda | adaptácia SM pre EWW, 18. edícia; 4500 ClO2 D |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AA batérie |
| Prostredie | 0 až 50 °C, max. 100 % RH |
| Rozmery | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Rozsah dodávky | fotometer, 2 vzorkovacie kyvety s viečkom, batérie, manuál |
HI731360 Sklenená kyveta s viečkom pre fotometre HI97xxx, 2 ks
24,39 € / 27,10 €
HI97779-11 Sada CalCheck štandardov pre fotometer HI97779
223,65 € / 248,50 €
HI96779-01 Reagencie na oxid chloričitý (Rapid), 100 testov
69,75 € / 77,50 €





