HANNA instruments
HI981030 GroLine Tester pH na pôdu
Kód: HI981030
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 14,00 pH |
| Rozlíšenie | 0,01 pH |
| Presnosť | ±0,05 pH |
| Kalibrácia | automatická, 2 bodová |
| Napájanie | CR2032 batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C; RH max. 95 % |
| Elektróda | kónického tvaru |
| Teplotná kompenzácia | automatická (0 až 50 °C) |
| Rozmery | 50 x 151 x 21 mm |
| Hmotnosť | 44 g |
| Rozsah dodávky | pH tester so zabudovanou elektródou, batéria, 2 x HI70007 kalibračný roztok pH 7.01, 14 ml; 2 x HI70004 kalibračný roztok pH 4.01, 14 ml; 2 x čistiaci roztok, 13 ml a návod |
HI70663L Čistiaci roztok pre elektródy na pôdne usadeniny, 500 ml
42,12 € / 46,80 €




