HANNA instruments
HI981033 Tester pH na víno
Kód: HI981033
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 14,00 pH |
| Rozlíšenie | ±0,01 pH |
| Presnosť | ±0,05 pH |
| Kalibrácia | automatická, 1 alebo 2 bodová |
| Napájanie | CR2032 batéria, asi 700 hodín nepretržitej prevádzky |
| Prostredie | 0 až 50 °C; RH max. 95 % |
| Sondy | sklenená na víno s CPS technológiou |
| Teplotná kompenzácia | automatická, 0 až 60 °C |
| Rozmery | 51 x 157 x 21 mm |
| Hmotnosť | 46 g |
| Rozsah dodávky | pH tester so zabudovanou elektródou, batéria, 2 x 14 ml pH 7,01 HI70007, 2 x 14 ml pH 3,00; 2 x 13 ml čistiaci roztok, uskladňovací roztok, elektrolyt pre elektródu, plastová pipetka, certifikát kvality a inštrukčný manuál |
HI70635L Čistiaci roztok pre elektródy na vínne usadeniny, 500 ml
42,12 € / 46,80 €
HI70636L Čistiaci roztok pre elektródy na škvrny od vína, 500 ml
42,12 € / 46,80 €






