HANNA instruments
HI9810332 HALO2 Tester pH na víno s Bluetooth
Kód: HI9810332
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 14,00 pH; 0 až 60 °C |
| Rozlíšenie | 0,01 pH; 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,05 pH; ±0,5 °C |
| Kalibrácia | automatická, až 3 bodová |
| Napájanie | CR2032, asi 1000 h prevádzky |
| Prostredie | IP65, 0 až 50 °C; RH max. 95 % |
| Komunikácia | Bluetooth |
| Elektróda | sklenená, s Clogging Prevention System Technology |
| Teplotná kompenzácia | automatická |
| Rozmery | 51 x 206 x 21 mm |
| Hmotnosť | 55 g |
| Rozsah dodávky | pH tester so zabudovanou elektródou, batéria, 2 x HI70007 kalibračný roztok pH 7.01, 14 ml; 2 x HI70003 kalibračný roztok pH 3.01, 14 ml; 2 x čistiaci roztok, 13 ml; uskladňovací roztok, elektrolyt pre elektródu, plastová pipetka, návod a certifikát kvality |
HI70635L Čistiaci roztok pre elektródy na vínne usadeniny, 500 ml
42,12 € / 46,80 €
HI70636L Čistiaci roztok pre elektródy na škvrny od vína, 500 ml
42,12 € / 46,80 €






