HANNA instruments
HI9810352 HALO2 Tester pH na sushi s Bluetooth
Kód: HI9810352
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 12,00 pH; 0 až 50,0 °C |
| Rozlíšenie | 0,01 alebo 0,1 pH; 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,05 pH; ±0,5 °C |
| Kalibrácia | automatická, až 3 bodová |
| Napájanie | CR2032, asi 1000 hod. prevádzky |
| Prostredie | IP65, 0 až 50 °C; RH max. 95 % |
| Komunikácia | Bluetooth |
| Elektróda | titánová, plochá, elektrolyt Viscolene |
| Teplotná kompenzácia | automatická |
| Rozmery | 51 x 160 x 21 mm |
| Hmotnosť | 60 g |
| Rozsah dodávky | pH tester so zabudovanou elektródou, batéria, 2 x HI70007 kalibračný roztok pH 7.01, 14 ml; 2 x HI70004 kalibračný roztok pH 4.01, 14 ml; 2 x čistiaci roztok, 13 ml; návod a certifikát kvality |


