HANNA instruments
HI981038 Tester pH na chlieb a cesto
Kód: HI981038
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 12,00 pH |
| Rozlíšenie | ±0,01 pH |
| Presnosť | ±0,05 pH |
| Kalibrácia | automatická, 1 alebo 2 bodová |
| Napájanie | CR2032 batéria, asi 700 hodín nepretržitej prevádzky |
| Prostredie | 0 až 50 °C; RH max. 95 % |
| Sondy | sklenená, plochá, otvorené rozhranie |
| Teplotná kompenzácia | automatická, 0 až 50 °C |
| Rozmery | 50 x 129 x 21 mm |
| Hmotnosť | 42 g |
| Rozsah dodávky | pH tester so zabudovanou elektródou, batéria, 2 x 14 ml pH 7,01 HI70007, 2 x 14 ml pH 4,01 HI70004, čistiaci roztok, uskladňovací roztok, certifikát kvality a inštrukčný manuál. |


