HANNA instruments
HI9810442 HALO2 Tester pH na kožu a papier s Bluetooth
Kód: HI9810442
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 12,00 pH; 0 až 50 °C |
| Rozlíšenie | 0,01 pH; 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,02 pH; ±0,5 °C |
| Kalibrácia | automatická, až 3 bodová |
| Napájanie | CR2032, asi 1000 hod. prevádzky |
| Prostredie | IP65, 0 až 50 °C; RH max. 95 % |
| Komunikácia | Bluetooth |
| Elektróda | sklenená, s plochým zakončením, keramické rozhranie |
| Teplotná kompenzácia | automatická |
| Rozmery | 51 x 185 x 21 mm |
| Hmotnosť | 60 g |
| Rozsah dodávky | pH tester so zabudovanou elektródou, batéria, 2 x HI70007 kalibračný roztok pH 7.01, 14 ml; 2 x HI70004 kalibračný roztok pH 4.01, 14 ml; 2 x čistiaci roztok, 13 ml; návod a certifikát kvality |
HI700620P Čistiaci roztok pre elektródy na zvyšky kože, 25 x 20 ml
53,19 € / 59,10 €


