HI98107 pHep Tester pH
Jednoduchý pH tester s pevne zabudovanou pH elektródou, ktorá je vďaka obnoviteľnému textilnému rozhraniu a gélovému elektrolytu odolnejšia než väčšina pH elektród v testeroch. Presnejšia alternatíva k pH papierikom. Najnovšie s teplotnou …

Jednoduchý pH tester s pevne zabudovanou pH elektródou, ktorá je vďaka obnoviteľnému textilnému rozhraniu a gélovému elektrolytu odolnejšia než väčšina pH elektród v testeroch. Presnejšia alternatíva k pH papierikom. Najnovšie s teplotnou kompenzáciou a automatickou kalibráciou.
| Rozsah | 0,0 až 14,0 pH; 0,0 až 50,0 °C |
| Rozlíšenie | 0,1 pH; 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,1 pH; ±0,5 °C |
| Kalibrácia | automatická, 1 alebo 2 bodová |
| Napájanie | CR2032 batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 95 % |
| Teplotná kompenzácia | automatická od 0 do 50 °C |
| Rozmery | 160 x 40 x 17 mm |
| Hmotnosť | 65 g |
| Rozsah dodávky | tester, základná sada kalibračných roztokov, návod a prepravné puzdro |



